Karaoke w Słupsku w DUO CAFE. Zaśpiewaj razem z nami przy mikrofonie.

Wakacje z karaoke w DUO! – czwartek 25 sierpnia

Wakacje z karaoke w DUO!
Całe wakacje śpiewamy w środę i czwartek ?
Zapraszamy od 21:00 do Duo Cafe.

Karaoke dla każdego

Daj się ponieść muzyce, zapraszamy! ??

Uwielbiasz śpiewać pod prysznicem? A może śpiewasz wszędzie gdzie się da? Świetnie się składa, zapraszamy do nas!

Zdając sobie sprawę jak duży wpływ na nasze życie ma muzyka, oraz jak ważny jest ten element dla naszych klientów – postanowiliśmy wprowadzić cotygodniowe karaoke.

Nie przegap swojej chwili przy mikrofonie!

Zadzwoń: +48 883-920-900

Wakacje z karaoke z DUO CAFE w Słupsku
Wakacje z karaoke z DUO CAFE w Słupsku

Gdzie znajdę w Słupsku Karaoke?

Oczywiście w DUO CAFE. Zapraszamy w każdy czwartek. A w wakacje w środę i czwartek. Mikrofon dla Ciebie! Wstęp darmowy dla każdego.

Rozrywka rodem z Japonii

Ta forma rozrywki przybyła do nas z Japonii. Karaoke polega na śpiewaniu w pubie, klubie, domu itp. znanych przebojów na tle odtwarzanego z nagrania akompaniamentu instrumentalnego bez warstwy wokalnej. Śpiewającemu może pomagać wyświetlanie tekstu na dowolnym medium.

Atrakcje DUO CAFE

Klub DUO CAFE organizuje szereg imprez i zabaw dla Klientów w każdym przedziale wiekowym, powyżej 18 roku życia, oraz o szerokim spektrum zainteresowań.

Duo Cafe to nie tylko doskonała oferta kulinarna dostępna zarówno na miejscu jak i na dowóz. Duo Całe to zarówno klubokawiarnia, gdzie w godzinach przedwieczornych, możesz napić się kawy czy zjeść deser oraz obejrzeć transmisje sportowe a wieczorem dołączyć do jednej z bardzo wielu atrakcji oferowanych codziennie w innej formie. Raz to są wieczorki taneczne (poniedziałki), innym razem karaoke, a w weekendy imprezy taneczne od wieczora do rana.

Znajdziesz u nas zarówno imprezy taneczne, imprezy muzyczne jak i gry oraz zabawy. W każdy czwartek zapraszamy na śpiewanie przy mikrofonie. A w poniedziałki organizowane są Potańcówki dla seniorów. Środa to czas dla studentów. Specjalne zniżki, oferta i atrakcja przygotowana specjalnie dla nich. W weekendy zabawa od wieczora do późnej nocy, którą umilają niesamowici disc jockey’e (DJ) odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo.

Sprawdź nasz Kalendarz Wydarzeń

Zapraszamy!

Zadzwoń: +48 883-920-900