Andrzejki w sobotę w DUO CAFE z DJ FEVER

Transmisja meczu King Szczecin vs Grupa Sierleccy Czarni Słupsk w DUO CAFE

Transmisja meczu King Szczecin vs Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

King Szczecin vs Grupa Sierleccy Czarni Słupsk w DUO CAFE

18 LISTOPADA | 17.30 | DUO CAFE ?

Transmisja w DUO CAFE

Serdecznie zapraszamy na transmisje meczu King Szczecin vs Grupa Sierleccy Czarni Słupsk ? oraz przepyszne jedzonko i zimne piwko ?

King Szczecin vs Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - transmisja w DUO CAFE
King Szczecin vs Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – transmisja w DUO CAFE

Zobacz na mapie gdzie się znajdujemy
DUO CAFE

Widzimy się w DUO!

Wracają rozgrywki Energa Basket Ligi. Czarni Słupsk zagrają na wyjeździe w Szczecinie z zespołem King Szczecin.

Spotkanie pomiędzy Kingiem Szczecin a Grupą Sierleccy Czarnymi Słupsk odbędzie się w piątek, 18 listopada o godz. 17.30 w szczecińskiej Netto Arenie. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć u nas, w Duo Cafe.

Zapraszamy!

Klub DUO CAFE

Klub DUO CAFE organizuje szereg imprez i zabaw dla Klientów w każdym przedziale wiekowym, powyżej 18 roku życia, oraz o szerokim spektrum zainteresowań.

Duo Cafe to nie tylko doskonała oferta kulinarna dostępna zarówno na miejscu jak i na dowóz. Duo Całe to zarówno klubokawiarnia, gdzie w godzinach przedwieczornych, możesz napić się kawy czy zjeść deser oraz obejrzeć transmisje sportowe a wieczorem dołączyć do jednej z bardzo wielu atrakcji oferowanych codziennie w innej formie. Raz to są wieczorki taneczne (poniedziałki), innym razem karaoke, a w weekendy imprezy taneczne od wieczora do rana.

Znajdziesz u nas zarówno imprezy taneczne, imprezy muzyczne jak i gry oraz zabawy. W każdy czwartek zapraszamy na Karaoke. A w poniedziałki organizowane są Potańcówki dla seniorów. Środa to czas dla studentów. Specjalne zniżki, oferta i atrakcja przygotowana specjalnie dla nich.

Zabawa od wieczora do późnej nocy, którą umilają niesamowici disc jockey’e (DJ) odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo.

Rezerwacja: +48 883-920-900