Transmisja wydarzenia sportowego HIGH League 4 - FERRARI - BOMBA - w DUO CAFE w Słupsku

Transmisja HIGH League 4 – FERRARI vs BOMBA w DUO CAFE w Słupsku

HIGH League 4 – sobota w Duo minie nam pod znakiem sportowych wrażeń ?
Zapraszamy na transmisję walki

HIGH League 4❗

FERRARI vs BOMBA

Startujemy o 20:00 ?
Będzie można oglądać na zewnątrz jak i w środku!
Zobacz na mapie gdzie się znajdujemy
DUO CAFE
Jest jeszcze możliwa rezerwacja stolików, do czego zachęcamy:

Rezerwacja: +48 883-920-900

Transmisja wydarzenia sportowego HIGH League 4 - FERRARI - BOMBA - w DUO CAFE w Słupsku
Transmisja wydarzenia sportowego HIGH League 4 – FERRARI – BOMBA – w DUO CAFE w Słupsku

HIGH League

To „polska federacja organizująca gale typu freak show fight (ang.). Pojedynki toczone są głównie na zasadach MMA, czasami odbywają się w boksie czy kick-boxingu, podczas których walczą celebryci, youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów.” (cyt. Wikipedia)

Amadeusz FERRARI Roślik

Amadeusz Ferrari, a właściwie Amadeusz Roślik ur. 23 marca 1995 w Ustce. Zawodnik znany z portalu You Tube oraz Instagram. Pierwszym projektem w polskim internecie, w którym miał okazje wystąpić Amadeusz Ferrari i przedstawić się większej ilości osób był YoutubeShore. Walki zaczął od Fame MMA 2 gdzie zmierzył się z Bystrzakiem, wtedy całkiem popularnym patostreamerem. Walkę wygrał przez TKO w drugiej rundzie. Potem walczył w Fame MMA 3 oraz Fame MMA 4. I przestał. Powrócił w Fame MMA 7, 8, 10, 11 i 13. Amadeusz przedstawia się publiczności jako ambitny i walczący zawodnik wywołujący dużo zarówno pozytywnych jak i negatywnych emocji oraz jako osoba wywołująca liczne kontrowersje i afery.

Paweł “Scarface” Bomba

Paweł Bomba wzbudza duże zainteresowanie internautów szczególnie przez swoje kontrowersyjne zachowanie. Paweł Bomba w HIGH League zadebiutował podczas trzeciej edycji, która 4 czerwca odbyła się w trójmiejskiej ERGO ARENIE. “Scarface” szybko przegrał z Mateuszem “Tarzanem” Leśniakiem, jednak wzbudzał ogromne emocje podczas konferencji i innych rozmów. Był związany z Zusje, popularną zawodniczką federacji FAME MMA i High League. Mężczyzna przygotowywał ją do poprzednich walk. Jak się jednak okazało przy okazji konferencji przed High League 3, para nie jest już w związku. Zawodniczkę wspierał wyżej wymieniony FERRARI i wychodzi, że ostry konflikt obu zawodników, który postanowili rozwiązać 17 września w na arenie walk jest właśnie na tym tle.

Rezerwacja: +48 883-920-900