SYLWESTER 2023

SYLWESTER 2023

Sylwester już tuż tuż – Przedstawiamy ofertę sylwestrową 🤩

Oficjalnie rozpoczynamy zapisy ✨

Gwarantujemy bogate menu, oraz świetna zabawę do białego rana 🍾💃 ❗️

Zapisywać można się telefonicznie: 883 920 900 lub w lokalu ul. Szczecińska 29.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie ma na co czekać ❗️

Start: 20:00 ⏰

Cena: 249,00 za osobę – (w cenie pełne menu, kieliszek szampana, napoje, alkohol we własnym zakresie lub z możliwością zakupu w lokalu)

Do zobaczenia w Duo Cafe ❤️ 🎉

Sylwester 2023 w DUO CAFE w Słupsku
Nasza profesjonalna obsługa i organizacja zadba, żeby Twoje wydarzenie było niezapomniane !
Play Video about DUO CAFE Słupsk

Klub DUO CAFE

Klub DUO CAFE organizuje szereg imprez i zabaw dla Klientów w każdym przedziale wiekowym, powyżej 18 roku życia, oraz o szerokim spektrum zainteresowań.
 
Duo Cafe to nie tylko doskonała oferta kulinarna dostępna zarówno na miejscu jak i na dowóz. Duo Całe to zarówno klubokawiarnia, gdzie w godzinach przedwieczornych, możesz napić się kawy czy zjeść deser oraz obejrzeć transmisje sportowe a wieczorem dołączyć do jednej z bardzo wielu atrakcji oferowanych codziennie w innej formie. Raz to są wieczorki taneczne (poniedziałki), innym razem karaoke, a w weekendy imprezy taneczne od wieczora do rana.
 
Znajdziesz u nas zarówno imprezy taneczne, imprezy muzyczne jak i gry oraz zabawy. W każdy czwartek zapraszamy na Karaoke. A w poniedziałki organizowane są Potańcówki dla seniorów. Środa to czas dla studentów. Specjalne zniżki, oferta i atrakcja przygotowana specjalnie dla nich.
 
W weekendy zabawa od wieczora do późnej nocy, którą umilają niesamowici disc jockey’e (DJ) odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo.

REZERWACJA: +48 883 920 900