Saturday Party w sobotę w DUO CAFE 21 stycznia 2023 roku

Saturday Party w sobotę w DUO CAFE zagra Dariusz Malek – 21-01-2023

Saturday Party w sobotę w DUO CAFE zagra Dariusz Malek

Saturday Party w sobotę w DUO CAFE

21 STYCZNIA | 21.00 | DUO CAFE ?
W sobotę za muzycznymi sterami stanie:

Dariusz Malek

➡️ Start: 21.00
➡️ Wstęp: 20 zł
➡️ Obowiązkowe: dużo siły i wygodne buty do tańca, bo wysiedzieć tego wieczoru nie dacie rady!

KONKURS – 21 STYCZNIA – SOBOTA ❗
NAGRODA ? :
Do wygrania ZESTAW IMPREZOWY ?
1 miejsce
? stolik dla Ciebie i ekipy ???
? 0.5l wódki
? napój 0.85l
?6 wejściówek
Zasady są MEGA PROSTE ?
? upewnij się, że LUBISZ nasz fanpage
? UDOSTĘPNIJ ten post PUBLICZNIE na swojej tablicy
? w KOMENTARZU pod tym postem napisz:
„SOBOTNIA IMPREZKA W DUO CAFE”♥️
? W konkursie udział mogą wziąć jedynie osoby pełnoletnie❗
⏰ Wyniki ogłosimy w sobotę o 19:00 .
Odbiór nagrody 21.01 do godziny 22:30 na barze za okazaniem dokumentu tożsamości.

Saturday Party w sobotę w DUO CAFE 21 stycznia 2023 roku
Saturday Party w sobotę w DUO CAFE 21 stycznia 2023 roku

Sobota w Słupsku

Sobotni wieczór to czas odpoczynku i relaksu. W miejscowości Słupsk organizowane są nieliczne wydarzenia i imprezy rozrywkowe a ilość lokali, do których można przyjść, zabawić się i aktywnie odpocząć jest jednostkowa. Na pewno na tym tle Klub DUO CAFE wyróżnia się zarówno ofertą jak ilością organizowanych wydarzeń. To u nas, niemalże stale, grają didżeje – Magic Art, FreeQ, REVEKINGS. MAT COLD. To do nas przyjeżdżają grać dla Was w weekendy niesamowici DJ-e z innych miast jak Wrocław, Kraków czy pobliski Koszalin lub Mielno. W każdą sobotę nasza załoga proponuje Wam podróż w troszkę innym klimacie tematycznym. Latem to są imprezy z cyklu Summer Party czy Tropical Summer Nights. W ciągu roku w soboty cykl imprez Saturday Night czy Woman Night.

Prawie w każdą sobotę, klub DUO CAFE organizuje niesamowite imprezy muzyczno-taneczne. Obserwuj po prostu naszą stronę internetową lub profil na facebooku (dołącz do naszej społeczności – DUO CAFE na Facebook (Meta) a na pewno znajdziesz imprezę lub wydarzenie dla siebie.

DUO CAFE to miejsce dla Ciebie. Baw się i tańcz, odpoczywając aktywnie po intensywnym tygodniu.

Zobacz na mapie gdzie się znajdujemy
DUO CAFE

Widzimy się w DUO!

Klub DUO CAFE

Klub DUO CAFE organizuje szereg imprez i zabaw dla Klientów w każdym przedziale wiekowym, powyżej 18 roku życia, oraz o szerokim spektrum zainteresowań.

Duo Cafe to nie tylko doskonała oferta kulinarna dostępna zarówno na miejscu jak i na dowóz. Duo Całe to zarówno klubokawiarnia, gdzie w godzinach przedwieczornych, możesz napić się kawy czy zjeść deser oraz obejrzeć transmisje sportowe a wieczorem dołączyć do jednej z bardzo wielu atrakcji oferowanych codziennie w innej formie. Raz to są wieczorki taneczne (poniedziałki), innym razem karaoke, a w weekendy imprezy taneczne od wieczora do rana.

Znajdziesz u nas zarówno imprezy taneczne, imprezy muzyczne jak i gry oraz zabawy. W każdy czwartek zapraszamy na Karaoke. A w poniedziałki organizowane są Potańcówki dla seniorów. Środa to czas dla studentów. Specjalne zniżki, oferta i atrakcja przygotowana specjalnie dla nich.

Zabawa od wieczora do późnej nocy, którą umilają niesamowici disc jockey’e (DJ) odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo.

Rezerwacja: +48 883-920-900