Aleksander Figurski

Prośba o pomoc w ratowaniu DUO CAFE

PROŚBA O POMOC W RATOWANIU DUO CAFE

Kochani ten post wesoły nie będzie…
Już 2 raz w tym roku jestem zmuszony błagać o Waszą pomoc
Niestety stało się najgorsze: w dniu dzisiejszym tj. 13.10.2021 Sanepid, nie czekając nawet na wyznaczenie terminu rozprawy w Sądzie, ani tym bardziej na wyrok, wszedł na wszystkie moje konta i poblokował mi wszystkie oszczędności…?
Z dnia na dzień zostałem z niczym… Nie mam z czego opłacić towaru, rachunków i pracowników… nie mam nawet jak zarobić na spłacenie przydzielonych mi grzywien…?

Jak wiecie od 12 stycznia Duo Cafe było otwarte wbrew rozporządzeniom ministra… Nie mając żadnej alternatywy i od początku nie zgadzając się na bezsensowne obostrzenia, działałem normalnie jako jedyny w mieście i w konsekwencji stałem się obiektem licznych nalotów zarówno sanepidu jak i policji. W wyniku tego założono mi 2 sprawy karne (za jedną grozi mi do 8 lat więzienia) i wiele Sanepidowskich kar administracyjnych na łączną kwotę prawie 60 tysięcy złotych (na dzień dzisiejszy po doliczeniu kosztów egzekucyjnych jest to prawie 65 tysięcy złotych i kwota rośnie!!)

Od przydzielonych mi grzywien oczywiście odwołałem się do Sądu Administracyjnego w Gdańsku, niestety Sanepid postanowił nie czekać na wyrok i decyzją urzędnika, pozbawić MNIE i MOICH PRACOWNIKÓW środków do życia.?

Nie mam wyjścia jak prosić WAS kochani o pomoc w tej dramatycznej sytuacji… Wielokrotnie w czasie, gdy TYLKO MY byliśmy otwarci i TYLKO U NAS mogliście zaznać odrobiny normalności, gratulowaliście, wspieraliście, obiecywaliście pomoc… nie chciałem o to prosić póki jakoś wiązałem koniec z końcem, ale w dniu dzisiejszym jestem do tego zmuszony…

Proszę Was z całego serca o wsparcie finansowe i pomoc w spłaceniu sanepidowskich kar… Sami nie damy rady…

Pod spodem załączam linka do zrzutki na ratowanie Duo.
PROSZĘ Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKICH O NIEPOZOSTANIE OBOJĘTNYM i udostępnianie, nagłaśnianie, komentowanie… przekazywanie wszystkim znajomym, mediom, udostępnianie w grupach… nie tylko lokalnie… i PRZEDE WSZYSTKIM O POMOC FINANSOWĄ…
Wierzę, że mogę na Was liczyć…

PS Na mojej zrzutce załączyłem w aktualnościach protokoły sanepidowskie na dowód…
Za każdą wpłatę z całego serca dziękuję ?
#RatujmyDuoCafe
https://zrzutka.pl/2rjjj5