Night Party - piątek w Słupsku. 25 listopada bawimy się w DUO CAFE. Zagra dla nas DJ AVA.LANSE. Imprezowa jesień z DUO CAFE!

Night Party – Duo Cafe – Słupsk – 25 listopada

Night Party w DUO CAFE w piątek 25 listopada

Night Party w DUO CAFE

25 LISTOPADA | 21.00 | DUO CAFE ?
W piątek za muzycznymi sterami stanie :

?DJ AVA.LANSE

➡️ Start: 21.00
➡️ Wstęp: 15 zł / Panie do 22:30 wejście free!
➡️ Obowiązkowe: dużo siły i wygodne buty do tańca, bo wysiedzieć tego wieczoru nie

Night Party - piątek w Słupsku. 25 listopada bawimy się w DUO CAFE. Zagra dla nas DJ AVA.LANSE. Imprezowa jesień z DUO CAFE!
Night Party – piątek w Słupsku. 25 listopada bawimy się w DUO CAFE. Zagra dla nas DJ AVA.LANSE. Imprezowa jesień z DUO CAFE!

Rezerwacja: +48 883-920-900

Piątek w Słupsku

Prawie w każdy piątek klub DUO CAFE organizuje niesamowite imprezy muzyczno-taneczne. Obserwuj po prostu naszą stronę internetową lub profil DUO CAFE na facebooku a na pewno znajdziesz imprezę dla siebie.

DUO CAFE to miejsce dla Ciebie. Baw się i tańcz, odpoczywając aktywnie po intensywnym tygodniu.

Zobacz na mapie gdzie się znajdujemy
DUO CAFE

Widzimy się w DUO!

Klub DUO CAFE

Klub DUO CAFE organizuje szereg imprez i zabaw dla Klientów w każdym przedziale wiekowym, powyżej 18 roku życia, oraz o szerokim spektrum zainteresowań.

Duo Cafe to nie tylko doskonała oferta kulinarna dostępna zarówno na miejscu jak i na dowóz. Duo Całe to zarówno klubokawiarnia, gdzie w godzinach przedwieczornych, możesz napić się kawy czy zjeść deser oraz obejrzeć transmisje sportowe a wieczorem dołączyć do jednej z bardzo wielu atrakcji oferowanych codziennie w innej formie. Raz to są wieczorki taneczne (poniedziałki), innym razem karaoke, a w weekendy imprezy taneczne od wieczora do rana.

Znajdziesz u nas zarówno imprezy taneczne, imprezy muzyczne jak i gry oraz zabawy. W każdy czwartek zapraszamy na Karaoke. A w poniedziałki organizowane są Potańcówki dla seniorów. Środa to czas dla studentów. Specjalne zniżki, oferta i atrakcja przygotowana specjalnie dla nich.

Zabawa od wieczora do późnej nocy, którą umilają niesamowici disc jockey’e (DJ) odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo.

Rezerwacja: +48 883-920-900