Cocktail Party w sobotę w DUO CAFE 3 czerwca

FREEQ roztańczy nas w sobotę w DUO CAFE

FREEQ roztańczy nas w sobotę w DUO CAFE.

Sobotni wieczór to czas odpoczynku i relaksu. W Słupsku organizowane są nieliczne wydarzenia i imprezy rozrywkowe a ilość lokali, do których można przyjść, zabawić się i aktywnie odpocząć jest jednostkowa.

Na pewno na tym tle nasz Klub DUO CAFE wyróżnia się zarówno ofertą jak ilością organizowanych wydarzeń. To u nas, niemalże stale, grają didżeje – Magic Art, FreeQ, REVEKINGS. MAT COLD. To do nas przyjeżdżają grać dla Was w weekendy niesamowici DJ-e z innych miast jak Wrocław, Kraków czy pobliski Koszalin lub Mielno. W każdą sobotę nasza załoga proponuje Wam podróż w troszkę innym klimacie tematycznym. Latem to są imprezy z cyklu Summer Party czy Tropical Summer Nights. W ciągu roku w soboty cykl imprez Saturday Night czy Ladies Night.

Prawie w każdą sobotę, klub DUO CAFE organizuje niesamowite imprezy muzyczno-taneczne. Obserwuj po prostu naszą stronę internetową lub profil na facebooku (dołącz do naszej społeczności – DUO CAFE na Facebook (Meta) a na pewno znajdziesz imprezę lub wydarzenie dla siebie.

DUO CAFE to miejsce dla Ciebie. Baw się i tańcz, odpoczywając aktywnie po intensywnym tygodniu.

Zobacz na mapie gdzie się znajdujemy
DUO CAFE

Cocktail Party w sobotę w DUO CAFE 3 czerwca
Cocktail Party w sobotę w DUO CAFE 3 czerwca

W sobotę, 3 czerwca zagra dla nas DJ FREEQ.

Startujemy o 21:00. Wstęp kosztuje 20 zł.

Pamiętaj o rezerwacji: +48 883-920-900.

Mamy dla Ciebie kilka promocji

➡️ Do każdej rezerwacji wódka+sok gratis!
➡️ Pierwsze 15 osób wejście free
➡️ whisky+pepsi = 15 zł

Widzimy się w DUO!

Klub DUO CAFE

Klub DUO CAFE organizuje szereg imprez i zabaw dla Klientów w każdym przedziale wiekowym, powyżej 18 roku życia, oraz o szerokim spektrum zainteresowań.

Duo Cafe to nie tylko doskonała oferta kulinarna dostępna zarówno na miejscu jak i na dowóz. Duo Całe to zarówno klubokawiarnia, gdzie w godzinach przedwieczornych, możesz napić się kawy czy zjeść deser oraz obejrzeć transmisje sportowe a wieczorem dołączyć do jednej z bardzo wielu atrakcji oferowanych codziennie w innej formie. Raz to są wieczorki taneczne, innym razem karaoke, a w weekendy imprezy taneczne od wieczora do rana.

Znajdziesz u nas zarówno imprezy taneczne, imprezy muzyczne jak i gry oraz zabawy.

Zabawa od wieczora do późnej nocy, którą umilają niesamowici disc jockey’e (DJ) odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo.

Rezerwacja: +48 883-920-900