fbpx
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

« Wszystkie Wydarzenia

Summer Party 14 sierpnia w niedziele w DUO CAFE

14 sierpnia 2022 @ 21:00 - 15 sierpnia 2022 @ 04:00

20.00pln
Summer Party - niedziela w DUO CAFE

Summer Party w DUO CAFE 14 sierpnia 2022 roku

Summer Party z DUO CAFE

14 SIERPNIA | 21.00 | DUO CAFE ?
W niedzielę za muzycznymi sterami stanie:

?MAGIC ART

➡️ Start: 21.00
➡️ Wstęp: 20 zł ♥️ Do każdej rezerwacji powyżej 6 osób wódka Finlandia 0,5 + napój gratis!
➡️ Obowiązkowe: dużo siły i wygodne buty do tańca, bo wysiedzieć tego wieczoru nie dacie rady!

Summer Party - niedziela w DUO CAFE
Summer Party – niedziela w DUO CAFE

Rezerwacja: +48 883-920-900

Niedziela w Słupsku

Sobotni wieczór to czas odpoczynku i relaksu. Czasem też się zdarza, że poniedziałek mamy wolny. Na przykład z uwagi na święta państwowe czy inne wydarzanie. Wówczas w DUO CAFE również bawimy się w Niedzielę. Wszak w poniedziałek można wypocząć. W miejscowości Słupsk organizowane są nieliczne wydarzenia i imprezy rozrywkowe a ilość lokali, do których można przyjść, zabawić się i aktywnie odpocząć jest jednostkowa. Na pewno na tym tle Klub DUO CAFE wyróżnia się zarówno ofertą jak ilością organizowanych wydarzeń. To u nas, niemalże stale, grają didżeje – Magic Art, FreeQ, REVEKINGS. MAT COLD. To do nas przyjeżdżają grać dla Was w weekendy niesamowici DJ-e z innych miast jak Wrocław, Kraków czy pobliski Koszalin lub Mielno. W każdą sobotę nasza załoga proponuje Wam podróż w troszkę innym klimacie tematycznym. Latem to są imprezy z cyklu Summer Party czy Tropical Summer Nights. W ciągu roku w soboty cykl imprez Saturday Night czy Woman Night.

Prawie w każdą sobotę, klub DUO CAFE organizuje niesamowite imprezy muzyczno-taneczne. Obserwuj po prostu naszą stronę internetową lub profil na facebooku (dołącz do naszej społeczności – DUO CAFE na Facebook (Meta) a na pewno znajdziesz imprezę lub wydarzenie dla siebie.

DUO CAFE to miejsce dla Ciebie. Baw się i tańcz, odpoczywając aktywnie po intensywnym tygodniu.

Zobacz na mapie gdzie się znajdujemy
DUO CAFE

Widzimy się w DUO!

Klub DUO CAFE

Klub DUO CAFE organizuje szereg imprez i zabaw dla Klientów w każdym przedziale wiekowym, powyżej 18 roku życia, oraz o szerokim spektrum zainteresowań.

Duo Cafe to nie tylko doskonała oferta kulinarna dostępna zarówno na miejscu jak i na dowóz. Duo Całe to zarówno klubokawiarnia, gdzie w godzinach przedwieczornych, możesz napić się kawy czy zjeść deser oraz obejrzeć transmisje sportowe a wieczorem dołączyć do jednej z bardzo wielu atrakcji oferowanych codziennie w innej formie. Raz to są wieczorki taneczne (poniedziałki), innym razem karaoke, a w weekendy imprezy taneczne od wieczora do rana.

Znajdziesz u nas zarówno imprezy taneczne, imprezy muzyczne jak i gry oraz zabawy. W każdy czwartek zapraszamy na Karaoke. A w poniedziałki organizowane są Potańcówki dla seniorów. Środa to czas dla studentów. Specjalne zniżki, oferta i atrakcja przygotowana specjalnie dla nich.

Zabawa od wieczora do późnej nocy, którą umilają niesamowici disc jockey’e (DJ) odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo.

Rezerwacja: +48 883-920-900

Szczegóły

Początek:
14 sierpnia 2022 @ 21:00
Koniec:
15 sierpnia 2022 @ 04:00
Koszt:
20.00pln
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

DUO CAFE
Telefon:
883 920 900
Adres e-mail:
kontakt@duo-cafe.slupsk.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

DUO CAFE
ul. Szczecińska 29
Słupsk, pomorskie 76-200 Poland
+ Google Map
Telefon:
+48 883 920 900
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia