Dzień dziecka w DUO CAFE

Dzień dziecka w DUO CAFE – 1 czerwca 2022 roku

1 czerwca zapraszamy na Dzień dziecka w DUO CAFE! ?

Dzień dziecka w DUO CAFE

Zapraszamy wszystkie dzieci te małe i te duże na pyszną pizzę! ?

Tego dnia przygotowaliśmy dla Was specjalną promocje na wszystkie rodzaje pizzy

-40%.

Jesteśmy otwarci od 16:00 do 24:00 ?

Rezerwacja: +48 883-920-900

Dzień dziecka w DUO CAFE
Dzień dziecka w DUO CAFE

Dzień dziecka

Dużymi krokami zbliża się uwielbiany przez najmłodszych Dzień Dziecka. Często maluchy wyczekują tego dnia z utęsknieniem i na długo wcześniej pytają opiekunów o kojarzone z nim prezenty lub inne plany świętowania wydarzenia w gronie najbliższych. Dziś rodzice mają prawie nieograniczone możliwości uatrakcyjnienia swoim dzieciom takiej uroczystości. Nie zawsze w tym celu konieczne jest ponoszenie dużych wydatków finansowych. Jak sprawić, by Dzień Dziecka był udanym i wyjątkowym czasem dla najmłodszych członków rodziny? Mamy ku temu wiele sposobów.

Wsłuchać się w potrzeby dziecka

Być może najważniejszą sprawą jest zdiagnozowanie oczekiwań maluchów związanych z nadchodzącym Dniem Dziecka. Warto zapytać i posłuchać, co dziecko cieszy, co lubi, jak chce spędzić czas z okazji swojego święta, co sprawi mu największą radość. W tym względzie dzieci są bardzo różne. Niektóre maluchy liczą na prezenty, inne mogą chcieć spędzić czas z rodzicami, jeszcze inne najlepiej bawią się w otoczeniu rówieśników, być może podczas wspólnej zabawy czy wycieczki. Dobrych pomysłów na uatrakcyjnienie wspólnego świętowania może być bardzo wiele. Najważniejszym efektem rodzicielskich starań są uśmiechnięte i zadowolone maluchy, długo wspominające pozytywne wrażenia z udanego Dnia Dziecka.

Katalog propozycji na radosne świętowanie

Dziś bardzo łatwo znaleźć w internecie wiele ciekawych pomysłów na atrakcyjne spędzanie czasu z dziećmi. Wśród nich mamy dostępne płatne wydarzenia i propozycje, takie jak np. sale zabaw, projekcie filmowe, wyjścia do różnych obiektów, np. zoo czy parku rozrywki. Zwykle w zasięgu ręki organizowane są również liczne bezpłatne wydarzenia, takie jak tematyczne pikniki rodzinne, spotkania z ciekawymi ludźmi, specjalistyczne warsztaty czy ciekawe wystawy. Wystarczą dobre chęci rodziców, by dobra zabawa w Dniu Dziecka została przez dzieci długo zapamiętana. Można również we własnym zakresie zorganizować dla najmłodszych miłe świętowanie w domu czy poza nim. Tu przyda się uruchomienie pomysłowości i kreatywności opiekunów.

Taką propozycją mogą być spędzenie wspólnego czasu w DUO CAFE!

Zapraszamy!

Rezerwacja: +48 883-920-900