CHRZCINY

CHRZCINY

Potrzebujesz zorganizować chrzciny? 

Organizujesz chrzciny dla swojej rodziny a nie masz pomysłu ani czasu na organizację? My się tym zajmiemy!

W lokalu posiadamy 2 sale, które dopasujemy pod Twoje urodziny.

Zobacz gdzie się znajdujemy – DUO CAFE.

Chrzciny Słupsk
A jeśli masz już wynajętą inną salę, miejsce czy organizujesz imprezę w plenerze, również jesteśmy w stanie dostosować się pod Twoje wymagania i zorganizować profesjonalne zapotrzebowanie i usługę gastronomiczną.
 
Złóż swoje zapytanie o ofertę, przedstaw szczegóły wydarzenia w wiadomości prywatnej lub pod nr 883 920 900 a my dostosujemy ofertę pod Ciebie!
 
Nasza profesjonalna obsługa i organizacja zadba, żeby Twoje wydarzenie było niezapomniane!
Play Video about DUO CAFE Słupsk

Klub DUO CAFE

Klub DUO CAFE organizuje szereg imprez i zabaw dla Klientów w każdym przedziale wiekowym, powyżej 18 roku życia, oraz o szerokim spektrum zainteresowań.
 
Duo Cafe to nie tylko doskonała oferta kulinarna dostępna zarówno na miejscu jak i na dowóz. Duo Całe to zarówno klubokawiarnia, gdzie w godzinach przedwieczornych, możesz napić się kawy czy zjeść deser oraz obejrzeć transmisje sportowe a wieczorem dołączyć do jednej z bardzo wielu atrakcji oferowanych codziennie w innej formie. Raz to są wieczorki taneczne (poniedziałki), innym razem karaoke, a w weekendy imprezy taneczne od wieczora do rana.
 
Znajdziesz u nas zarówno imprezy taneczne, imprezy muzyczne jak i gry oraz zabawy. W każdy czwartek zapraszamy na Karaoke. A w poniedziałki organizowane są Potańcówki dla seniorów. Środa to czas dla studentów. Specjalne zniżki, oferta i atrakcja przygotowana specjalnie dla nich.
 
W weekendy zabawa od wieczora do późnej nocy, którą umilają niesamowici disc jockey’e (DJ) odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo.

REZERWACJA: +48 883 920 900