Andrzejki w sobotę w DUO CAFE z DJ FEVER

Andrzejki w sobotę w DUO CAFE z DJ FEVER – 26-11-2022

Andrzejki w sobotę w DUO CAFE z DJ FEVER 26 listopada 2022 roku

Andrzejki w sobotę w DUO CAFE

26 LISTOPADA | 21.00 | DUO CAFE ?

Andrzejki ??

W sobotę za muzycznymi sterami stanie :

? Dj Fever

➡️ Start: 21.00
➡️ Wstęp: 20 zł/ Andrzeje wstęp free!
Obowiązkowe: dużo siły i wygodne buty do tańca, bo wysiedzieć tego wieczoru nie dacie rady !

Andrzejki w sobotę w DUO CAFE z DJ FEVER
Andrzejki w sobotę w DUO CAFE z DJ FEVER

Andrzejki – trochę o tradycji

Noc z 29 na 30 listopada była czasem dziewczęcych wróżb, o czym mówiło dawne przysłowie: „Na świętego Andrzeja dzieciom z wróżby nadzieja”. Święty Andrzej z Betsaidy, który tym wróżbom i nadziejom patronował, był opiekunem małżeństw i zakochanych.

W Europie zwyczaj wróżb andrzejkowych znany był już w wieku XII. Do Polski dotarł zaś cztery stulecia później. Dziewczęta – we dworach szlacheckich i wiejskich chatach – zaczynały wróżby już od rana. Na wsiach, wychodząc po wodę, zaglądały do studni w nadziei, że na gładkiej tafli zobaczą twarz przyszłego męża.

Wieczorem zaś, przyczajone za węgłem, nasłuchiwały, z której strony zaszczeka pies – stamtąd miał nadejść wymarzony kawaler. W wielu dawnych wróżbach pomagały zwierzęta. Panny ustawiały się w krąg, a każda z nich trzymała w ręku kęs chleba okraszonego tłuszczem lub kość, a następnie przywoływały psa. Kolejność, w jakiej pies „częstował się ” przysmakami, oznaczała kolejność zamążpójscia.

W andrzejkową noc można też było liczyć na prorocze sny, należało im jednak trochę pomóc, na przykład poszcząc przez cały dzień i modląc się do świętego Andrzeja. Na „wyniki ” niektórych wróżb trzeba było poczekać. Jeśli panna była cierpliwa, mogła w wigilię świętego Andrzeja uciąć gałązkę wiśni i wstawić ją do wody. Jeżeli zakwitła na Wigilię Bożego Narodzenia, ślub był bliski.

My świętujemy również Andrzejki. W nieco nowocześniejszej formie. I w ostatni weekend przed świętem.

Zapraszamy w sobotę 26 listopada 2022 na imprezę andrzejkową.

Sobota w Słupsku

Sobotni wieczór to czas odpoczynku i relaksu. W miejscowości Słupsk organizowane są nieliczne wydarzenia i imprezy rozrywkowe a ilość lokali, do których można przyjść, zabawić się i aktywnie odpocząć jest jednostkowa. Na pewno na tym tle Klub DUO CAFE wyróżnia się zarówno ofertą jak ilością organizowanych wydarzeń. To u nas, niemalże stale, grają didżeje – Magic Art, FreeQ, REVEKINGS. MAT COLD. To do nas przyjeżdżają grać dla Was w weekendy niesamowici DJ-e z innych miast jak Wrocław, Kraków czy pobliski Koszalin lub Mielno. W każdą sobotę nasza załoga proponuje Wam podróż w troszkę innym klimacie tematycznym. Latem to są imprezy z cyklu Summer Party czy Tropical Summer Nights. W ciągu roku w soboty cykl imprez Saturday Night czy Woman Night.

Prawie w każdą sobotę, klub DUO CAFE organizuje niesamowite imprezy muzyczno-taneczne. Obserwuj po prostu naszą stronę internetową lub profil na facebooku (dołącz do naszej społeczności – DUO CAFE na Facebook (Meta) a na pewno znajdziesz imprezę lub wydarzenie dla siebie.

DUO CAFE to miejsce dla Ciebie. Baw się i tańcz, odpoczywając aktywnie po intensywnym tygodniu.

Zobacz na mapie gdzie się znajdujemy
DUO CAFE

Widzimy się w DUO!

Klub DUO CAFE

Klub DUO CAFE organizuje szereg imprez i zabaw dla Klientów w każdym przedziale wiekowym, powyżej 18 roku życia, oraz o szerokim spektrum zainteresowań.

Duo Cafe to nie tylko doskonała oferta kulinarna dostępna zarówno na miejscu jak i na dowóz. Duo Całe to zarówno klubokawiarnia, gdzie w godzinach przedwieczornych, możesz napić się kawy czy zjeść deser oraz obejrzeć transmisje sportowe a wieczorem dołączyć do jednej z bardzo wielu atrakcji oferowanych codziennie w innej formie. Raz to są wieczorki taneczne (poniedziałki), innym razem karaoke, a w weekendy imprezy taneczne od wieczora do rana.

Znajdziesz u nas zarówno imprezy taneczne, imprezy muzyczne jak i gry oraz zabawy. W każdy czwartek zapraszamy na Karaoke. A w poniedziałki organizowane są Potańcówki dla seniorów. Środa to czas dla studentów. Specjalne zniżki, oferta i atrakcja przygotowana specjalnie dla nich.

Zabawa od wieczora do późnej nocy, którą umilają niesamowici disc jockey’e (DJ) odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo.

Rezerwacja: +48 883-920-900