7 urodziny DUO CAFE

7 urodziny DUO CAFE! – Impreza sobotnia 1-10-2022

7 urodziny DUO CAFE! – Z okazji 7 urodzin klubu – sobota 1 października, rozlosowane będzie 7 osób, mogących stworzyć łącznie siedmio-osobowe grupy, które wygrają DARMOWY przejazd limuzyną do klubu, a w klubie dodatkowo czeka na nich zniżka przy barze na wybrane drinki.

Natomiast wejściówki do klubu są standardowo płatne.

7 urodziny DUO CAFE

🎁 :
Do wygrania dla 7 szczęśliwców 🎉
🔹 przejazdów dla Ciebie i ekipy limuzyną 💃🕺🏾
🔹 zniżki na barze na wybrane koktajle

Zasady są MEGA PROSTE 🤩

🔸 Zaobserwuj profil Duo Cafe oraz Limuzyna – Pomorze Słupsk Lębork Koszalin Bytów
🔸 UDOSTĘPNIJ oraz POLUB ten post PUBLICZNIE na swojej tablicy.
🔸 Oznacz w komentarzu max 6 osób, z którymi wybierzesz się na imprezę limuzyną.
🌴♥️

🔞 W konkursie udział mogą wziąć jedynie osoby pełnoletnie❗

Przejazd limuzyną odbywa się na terenie Słupska w godzinach 20:00-23:00

⏰ Wyniki ogłosimy 29.09.2022 do godziny 20:00.

Rezerwacja: +48 883-920-900

7 urodziny DUO CAFE

Klub DUO CAFE

Klub DUO CAFE organizuje szereg imprez i zabaw dla Klientów w każdym przedziale wiekowym, powyżej 18 roku życia, oraz o szerokim spektrum zainteresowań.

Duo Cafe to nie tylko doskonała oferta kulinarna dostępna zarówno na miejscu jak i na dowóz. Duo Całe to zarówno klubokawiarnia, gdzie w godzinach przedwieczornych, możesz napić się kawy czy zjeść deser oraz obejrzeć transmisje sportowe a wieczorem dołączyć do jednej z bardzo wielu atrakcji oferowanych codziennie w innej formie. Raz to są wieczorki taneczne (poniedziałki), innym razem karaoke, a w weekendy imprezy taneczne od wieczora do rana.

Znajdziesz u nas zarówno imprezy taneczne, imprezy muzyczne jak i gry oraz zabawy. W każdy czwartek zapraszamy na Karaoke. A w poniedziałki organizowane są Potańcówki dla seniorów. Środa to czas dla studentów. Specjalne zniżki, oferta i atrakcja przygotowana specjalnie dla nich.

W weekendy zabawa od wieczora do późnej nocy, którą umilają niesamowici disc jockey’e (DJ) odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo.